Kierowca międzynarodowy C+E

OTTO Work Force

Żary, lubuskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Żary

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistyczno-transportowej poszukujemy kandydata/kandydatów na stanowisko:

NR REF. MN/KMce/01/2015

Miejsce pracy: cała Europa (siedziba firmy: Żary)

Opis stanowiska pracy:

- przewożenie ciągników siodłowych i maszyn z fabryk do dealerów na terenie całej Europy,

- czas pracy: 3 tygodnie w trasie, 1 tydzień wolnego,

- nie wymagana znajomość języków obcych,

- możliwość pracy dla młodych kierowców bez doświadczenia.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, premie, diety),

- umowa o pracę,

- dwutygodniowe profesjonalne szkolenie dla kierowców w Żarach i w Holandii (pokrywamy koszt zakwaterowania i wyżywienia),

- nowoczesny park samochodowy,

- stabilne zatrudnienie bez przestojów w pracy.

Wymagamy:

- prawo jazdy kategorii C+E,

- świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne,

- karta kierowcy,

- minimum rok doświadczenia,

- zaświadczenie o niekaralności,

- chęci i motywacja do pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.