Opis stanowiska pracy

Firma stabilnie się rozwijająca, tabor zawsze sprawny i wypłaty na czas, poszukuje doświadczonego kierowcy z kategorią prawa jazdy C+E w ruchu międzynarodowym.

Wymagane:
- ważnego prawa jazdy kategorii C+E;
- karta kierowcy;
- ważnych badań lekarskich oraz psychotechnicznych;
- uprawnienia na przewóz rzeczy;
- ważnego świadectwa o niekaralności (nie starsze niż 3 miesiące);
- rzetelnego wykonywania poleceń służbowych oraz poważnego podejścia do pracy w naszej firmie;
- miłe widziana znajomość podstaw języka angielskiego lub niemieckiego.

Opis stanowiska:
- praca wykonywana w załogach jednoosobowych;
- praca w charakterze kierowcy kat. C+E na terenie Europy - Zachodniej i Południowej.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- pracę w systemie 4/1, 3/1;
- pracę w zdrowej atmosferze i na jasno określonych zasadach;
- atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń od 6 000 do 7 000 zł netto;
- nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor (lodówka, klimatyzacja, duża kabina);

Zainteresowanych w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie swojego CV,

Prezentacja firmy

FIRMA JEST JUZ NA RYNKU OD ROKU 2007, I ZAJMUJE SIE TRANSPORTEM MIEDZìYN... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiace
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców