Opis stanowiska pracy

SZUKASZ STABILNEJ I JEDNOCZEŚNIE PEŁNEJ WYZWAŃ PRACY???

DOŁĄCZ DO NAS!!!

Jeśli posiadasz:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowcy międzynarodowego
  • prawo jazdy kategorii C+E
  • kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania lekarskie, orzeczenie psychologiczne
  • kurs ADR (mile widziany)

Jeśli chcesz:

  • podjąć pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • otrzymywać comiesięczne, terminowe wynagrodzenie i inne dodatkowe świadczenia
  • prowadzić nowe, sprawne technicznie samochody – wymiana floty max po 4 latach
  • przestrzegać przepisów o czasie pracy kierowców
  • wypoczywać na bazach posiadających dobre warunki socjalne typu: kuchnia, pralki, łazienki, pokój telewizyjny, dostęp do Internetu
  • zrealizować Szkolenie Bezpiecznej Jazdy
  • zostać objęty ubezpieczeniem grupowym
  • podnosić swoje kwalifikacje zawodowe w Grupie XPO

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JAK NAJSZYBCIEJ !!!

Prezentacja firmy

Firma XPO Transport Solutions Poland Sp. z o.o. należy do Grupy XPO Logi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka