kierowca międzynarodowy CE

Spedycja Botrans Sp. z o.o.

Kościerzyna, pomorskie

Opis stanowiska pracy

kierowca w transporcie międzynarodowym

wymagania :

  • minimum 1 rok doświadczenia w transporcie międzynarodowym,

  • uprawnienia C+E + karta kierowcy + mile widziane ADR podstawowe,

  • sumienność i uczciwość,

    oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę

  • zarobki do 7000 zł

  • system pracy do indywidualnego uzgodnienia,

  • wyjazdy PL – Unia Europejska – PL,

  • dowóz i przywóz w weekendy z parkingu firmowego do domu

    firmowym busem lub 150 PLN za wykorzystanie swojego

    samochodu,

  • premia za oszczędności paliwa w wys. 70% ceny za litr ON

  • pracę na samochodach marki Mercedes Actros,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość przyuczenia niedoświadczonych kierowców

Prezentacja firmy

Marka BOTRANS istnieje nieprzerwanie od 1989 roku. Od początku dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców