KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E

VIVE Transport

Kielce, świętokrzyskie

I TY możesz dołączyć do lidera - zespołu VIVE

W związku z dynamicznym rozwojem VIVE TRANSPORT Sp. z o.o., jedna z największych Firm w Regionie Świętokrzyskim, działająca na międzynarodowym rynku transportowym poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Od kandydatów wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • świadectwo kwalifikacji, Orzeczenie psychologiczne, Karta kierowcy
  • mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • uczciwość, dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Opis stanowiska

  • prowadzenie pojazdów ciężarowych na trasach krajowych i zagranicznych,
  • codzienna obsługa pojazdów i przyczep,
  • niezbędne czynności administracyjne,
  • utrzymywanie pojazdu w czystości,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.