Kierowca międzynarodowy C+E / DOŁACZ DO NAS !!!

APM TRAX Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kierowca międzynarodowy C+E

Gdy TY się rozwijasz, MY rozwijamy się z Tobą.

ALPINA CRL Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem świadczącym usługi transportu w zakresie przewozu towarów w ruchu krajowym oraz międzynarodowym. Spółka powstała na bazie doświadczenia udziałowców, które od kilkunastu lat zdobywali doświadczenie pracując dla renomowanych firm i operatorów branży transportowej i logistycznej.

Chcemy budować pozycję naszej Firmy w oparciu o przejrzyste i uczciwe zasady współpracy. Jesteśmy przekonani, że połączenie Naszych i Twoich kompetencji, umożliwi nam umocnienie dobrej renomy usług Spółki i sukces na rynku transportowym.

Jeśli:

• potrafisz priorytetyzować zadania, sprawnie planować i organizować własną pracę w celu realizacji powierzonych zadań,

• elastycznie podchodzisz do pracy i jesteś otwarty na zmiany,

• wychodzisz z inicjatywą nowych rozwiązań usprawniających wykonywanie zadań,

• posiadasz umiejętność komunikowania się w jasny i zrozumiały dla różnych odbiorców sposób,

• potrafisz tworzyć przyjazną atmosferę sprzyjającą budowaniu zaufania;

Jeśli posiadasz:

• roczne doświadczenie w przewozach międzynarodowych / krajowych

• prawo jazdy kategorii C + E

• podstawowe uprawnienia ADR (lub jesteś gotów je zdobyć)

• cyfrową Kartę Kierowcy

• zaświadczenie o niekaralności

• dodatkowym atutem będzie co najmniej jeden z następujących języków: niemiecki lub angielski

To oferujemy Ci jasne zasady współpracy:

• wynagrodzenie stałe 2100 pln brutto i składniki z tytułu podróży służbowych – 50 EUR diety/delegacje/ryczałt noclegowy zgodnie z odpowiednimi wymogami prawnymi

• legalne zatrudnienie na umowę o pracę

• praca w kółkach PL-UK-PL 7-8 dni w trasie i powrót do PL

• terminowo wypłacane wynagrodzenie

• nowoczesna flota- samochody - Mercedes, Scania, naczepa Schmitz - 2016/2017 rok

• możliwość podjęcia pracy od czerwca/lipca

• możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia grupowego

DOŁĄCZ DO NAS!

Prześlij nam swój życiorys lub kontaktuj się z nami telefonicznie +48 517.722.558

Prezentacja firmy

ALPINA CRL Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem św... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców