Kierowca międzynarod. C podwójna obsada

F.H.U. Millma

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca na terenie Unii Europejskiej w 2 osobowej załodze. Szukamy kandydatów na obsadzenie stanowiska drugiego kierowcy.

Oferujemy prace na umowę o pracę. Szukamy osoby zdecydowanej, która chciała by się związać z naszą firmą na stałe. Praca na terenie całej UE, dostarczanie towarów na różnych trasach i kierunkach, tzw przeżuty. Okres przebywania w trasie około 21 dni, wolne (w domu) 1/3 długości wyjazdu. Oferujemy stabilną pracę w miłej i kulturalnej atmosferze, bez niepotrzebnych stresów i nerwów.

Specyfika pracy:
*Jazda pojazdem do 7.5t DMC (solo bez przyczep)
*Zadbane,komfortowe, młode samochody Iveco Eurocargo
*Auta z klimatyzacją, ogrzewaniem postojowym, 2 leżanki, wysoka kabina.
*Zabudowa - skrzynia z plandeką.
*Ładunki neutralne
*Dobre wynagrodzenie-klarowny system wynagrodzenia
*Miłą atmosferę i dobre warunki pracy
*Stabilne zatrudnienie w firmie

Doświadczenie w ruchu międzynarodowym mile widziane ale nie jest konieczne.

Jako część procesu rekrutacji, za pośrednictwem tego portalu zostanie zadane kandydatowi 3 pytania. Bardzo prosimy o udzielenie wyczerpujących odpowiedzi. Prosimy także o wysłanie aktualnego CV.

Wymagania

- kurs przewozu rzeczy (kwalifikacja zawodowa)
- prawo jazdy kategorii C
- karta kierowcy (bez ważnej karty kierowcy nie jest możliwe podjęcie pracy w naszej firmie).
- gotowość do wyjazdów służbowych, gotowość do przebywania w trasie

Wolne miejsce pracyod Pażdziernika / Listopada 2015
Mile widziane:
- znajomość przepisów dotyczących czasu prowadzenia pojazdu
- doświadczenie - nie jest ono konieczne, może być osoba której będzie to dopiero pierwsza praca w charakterze kierowcy międzynarodowego
- znajomość mechaniki i konstrukcji pojazdów ciężarowych
- zaświadczenie o niekaralności
- zaświadczenie o ilości punktów karnych

Prezentacja firmy

Firma transportowa - transport samochodami ciężarowymi-solówkami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa na okres probny z przedłużeniem na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców