kierowca magazynier

Transnova

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

KIerowca-Magazynier rozładunek ciężarówek 1 lub 2 w tygodniu (Ręczny rozładunek towar luzem Meble) zazwyczaj piątk czasami sobota, podział towaru na poszczególnych klientów, załadunek na mniejsze auta, rozwiezienie tego towaru po kraju odbywa się poniedziałki/wtorki ewentualnie środy
po rozwiezieniu całego towaru po klientach pozostałe dni są wolne

czyli
1) rozładunek cieżarówki
2) podział
3) załadunek
4) rozwiezienie

ten cykl powtarza się co tydzień
tak samo cyklicznie powtarzają się urlopy
urlop w sierpniu w najgorszym wypadku od 10 do końca sierpnia
przerwa wigilijna i urlop zazyczaj od 22/23-12 do około 15-01

Wymagania

prawo jazdy B mile widziane C, sprawność fizyczna

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi tran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive