Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

KIEROWCA- MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Warszawa

Importer zabawek poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dostarczanie towarów do klientów na terenie całego kraju.

- dbałość i odpowiedzialność za stały samochód dla danego kierowcy,

- przyjmowanie i wydawanie towaru na magazynie,

- przygotowywanie przesyłek dla firm kurierskich.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B co najmniej od 5 lat,

- szybkość działania, systematyczność,

- dokładność i uwaga w wykonywaniu obowiązków,

- komunikatywność,

- bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- przyjazną atmosferę pracy,

- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, diety.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: