Opis stanowiska pracy

Premar Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, firma branży technicznej, poszukuje kandydatów gotowych podjąć pracę na stanowisku KIEROWCA - MAGAZYNIER

Miejsce pracy: OLSZTYN

Zadania:

  • dostawa towaru do Klientów
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z dokumentami,
  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy,
  • prawidłowy obieg dokumentów.

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość branży technicznej
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. C
  • Doświadczenie mile widziane
  • Wykształcenie - minimum średnie

Forma kontaktu:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. Zmianami.)

Prezentacja firmy

Powstanie naszej firmy miało miejsce w 1995 roku. W swojej prawie dwudzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive