Kierowca – Magazynier/Operator wózka widłowego

Jolero Sp. z o.o.

GNIEZNO, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

JOLERO sp. z o.o. – producent i dystrybutor opakowań kartonowych zatrudni do pracy na stanowisku:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

• nadzór i opieka nad magazynem, w tym prace porządkowe w magazynie,

• przygotowywanie zamówień do wysyłki (kompletowanie, pakowanie),

• weryfikowanie ilościowe i jakościowe towarów,

• przygotowanie i nadzór nad dokumentacją magazynową,

• załadunek i rozładunek towarów,

• przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich zgodności z zamówieniem,

• obsługa wózka widłowego,

• odbieranie zamówień od dostawców.

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,

• samodzielność w działaniu,

• systematyczność oraz doskonała organizacja pracy,

• uczciwość, sumienność, dokładność,

• znajomość obsługi komputera,

• prawo jazdy kat. B i C (doświadczenie min. 2 lata),

• zaangażowanie w pracy.

Oferujemy:

• umowę o pracę na cały etat,

• pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,

• możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia.

Prosimy o nadsyłanie ofert (CV oraz list motywacyjny) z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prezentacja firmy

JOLERO Sp. z o.o. - producent i dystrybutor opakowań.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka