Kierowca (m/k) (kat. C+E, hakowce)

Trenkwalder

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg
Obowiązki:
  • realizacja transportu drogowego w ruchu krajowym (hakowce),
  • rozładunki i załadunki kontenerów na przyczepy,
  • dbałość o przestrzeganie przepisów w ruchu drogowym,
  • przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy.
Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. C+E,
  • aktualne świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy,
  • znajomość przepisów o transporcie drogowym, a także czasie pracy kierowców,
  • ukończone i ważne szkolenie okresowe,
  • ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego.
  • doświadczenie w prowadzeniu tzw. "hakowców" będzie dodatkowym atutem,
  • pracowitość, uczciwość i odpowiedzialność w pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na okres próbny, druga na czas określony - docelowo na czas nieokreślony),
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00),
  • nowoczesny tabor (nowe samochody wysokiej klasy),
  • samochód przypisany do kierowcy,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz miesięczne premie (regulaminowa i uznaniowa),
  • dodatki świąteczne, odzież robocza (letnia i zimowa),
  • pracę w bezpiecznych warunkach, zgodnych z przepisami prawa.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.