Krotoski - Cichy Sp. z o.o. Sp. k.

KIEROWCA LAWETY

Od: Krotoski - Cichy Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Łódź

Grupa Krotoski - Cichy jeden z najbardziej renomowanych autoryzowanych dealerów marki Audi i Volkswagen w Polsce, Dealer Roku 2015 poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierowca Lawety

Jesteś pasjonatem motoryzacji, kochasz samochody? Wiesz już, czego chcesz, jesteś nastawiony(-a) na sukces i realizację marzeń? Chciałbyś profesjonalnie rozwijać się w stabilnej firmie? Dołącz do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • Transport lawetą samochodów do klientów i z powrotem
  • Załadunek samochodów na lawetę, rozładunek
  • Kontakt z klientami firmy
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem przewożonych samochodów
  • Realizacja usługi door-to-door

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat C+E
  • Karta Kierowcy
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Aktualne badania lekarskie kierowcy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wysoka kultura osobista (kontakt z klientami), zdolności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w renomowanej, stabilnej firmie, umowa o pracę, atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Stymulujące i przyjazne środowisko pracy, perspektywę rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, odpowiednie narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. W temacie maila należy wpisać „Kierowca Lawety”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie na aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. nr 133, poz. 883".