KIEROWCA KRAJOWY C+E

MDS

PSZCZYNA, 43-200, śląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Gliwice (Kleszczów)

Zadania:

• kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu krajowym
• dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań

Oferujemy:

• w zamian za rzetelne i odpowiedzialne wykonywanie obowiązków oferujemy stabilne i dobre warunki zatrudnienia
• nowoczesny tabor
• przyjazną atmosferę pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila lub telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wymagania

• prawo jazdy kat. C+E
• doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E
• aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne
• karta kierowcy
• ukończony kurs na przewóz rzeczy
• odpowiedzialność i motywacja do pracy
• dyspozycyjność

Prezentacja firmy

MDS Transport Międzynarodowy i Krajowy świadczy usługi transport... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców