Kierowca kategorii B. Dołącz do zespołu. Nowa flota samochodów!

Business LIFT

Łodź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy? Lubisz jeździć samochodem? Szukamy właśnie Ciebie!

W związku z rozbudową floty poszukujemy osób chcących pracować jako prywatny kierowca dla nowoczesnej międzynarodowej firmy działającej w 68 krajach.

Oferujemy:

nowy, komfortowy, wysokiej klasy samochód z automatyczną skrzynią biegów
służbowy telefon
wsparcie 24h/7 dni w tygodniu oraz szkolenia
stabilne warunki finansowe (od 2000 zł + premie)
system zmianowy 12h pracy/ 24h przerwy
pracę w miłym zespole

Wymagania

Wymagania:

prawo jazdy kat. B (posiadane minimum 2 lata)
ukończone 21 lat
dyspozycyjność również w nocy i w weekendy
punktualność
komunikatywność
dbałość o wysoką kulturę osobistą i prezencję
niekaralność (potwierdzona zaświadczeniem z sądu)
zaświadczenie o wykroczeniach w ruchu drogowym

Prezentacja firmy

Obsługujemy Międzynarodowe Korporacje

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - noc