Opis stanowiska pracy

Proponujemy następujące warunki zatrudnienia :

 Praca na samochodach nie starszych niż 4 lata
 Naczepy chłodnie
 Długość nocnych odcinków jazdy maksymalnie 550 km
 21 dni pracy w miesiącu za kwotę 7350 netto (przelew w całości na konto)
 Dodatkowe dni pracy 350 netto PLN/ dzień
 75 % jazd po Kraju, jazdy nocne.
 Jazdy do stałych miejsc i klientów
 Płacimy za każdy dzień jaki jesteś w Pracy również jak nie jedziesz
 Maksymalny czas przebywania poza domem 13 dni
 Płatny urlop

Wymagania

Wymagamy :
 Doświadczenia w prowadzeniu pojazdów z naczepą
 Świadectwa kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy
 Karty kierowcy
 Aktualnych badań psychotechnicznych
 Bardzo dobrej organizacji pracy
 Optymizmu i pozytywnego nastawienia do pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem młodych ludzi którzy kier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców