Opis stanowiska pracy

Proponujemy następujące warunki zatrudnienia :

  • Praca na samochodach nie starszych niż 3 lata
  • Naczepy chłodnie
  • Długość nocnych odcinków jazdy maksymalnie 550 km
  • 21 dni pracy w miesiącu za kwotę 6720 netto ( przelew w całości na konto )
  • Dodatkowe dni pracy 320 netto PLN/ dzień
  • 75 % jazd po Kraju, jazdy nocne.
  • Jazdy do stałych miejsc i klientów
  • Płacimy za każdy dzień jaki jesteś w Pracy również jak nie jedziesz
  • Maksymalny czas przebywania poza domem 13 dni
  • Płatny urlop

Wymagamy :

  • Doświadczenia w prowadzeniu pojazdów z naczepą
  • Świadectwa kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy
  • Karty kierowcy
  • Aktualnych badań psychotechnicznych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Optymizmu i pozytywnego nastawienia do pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem młodych ludzi którzy kier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka, Praca Inne