WYG HR Consulting Sp. z o.o.

Kierowca kat. D

Miejsce pracy: Elbląg

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na powyższe stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność oraz nadzór za funkcjonowanie terenowej placówki firmy;
  • Planowanie oraz rozliczanie pracy podległego zespołu;
  • Zarządzanie oraz utrzymanie taboru;
  • Zarządzanie pracą przynaleznego do oddziału warsztatu;
  • Planowanie optymalnym wykorzystaniem taboru;
  • Zarządzanie budżetem oddziału oraz optymalizacja kosztów funkcjonowanie oddziału.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnego prawo jazdy kat.D;
  • Posiadanie uprawnień do przewozu osób;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania własnej pracy;
  • Umiejętność zarządzania zepołem;
  • Umiejętność analizy danych.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na tym stanowisku;
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłania swoich aplikacji.