Kierowca kat. C+E

Jurista

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kierowcę z kat. C+E z doświadczeniem na trasy krajowe. praca na zestawie do 12 dmc . Praca na samochodzie typu zestaw Mercedes Atego . ( łącznie kierowca zarabia około 4000 zł na rękę ) Miesięcznie około 8000 km do przejechania. baza samochodowa we Wrocławiu. Oferta skierowana do osób posiadających doświadczenie w pracy na samochodach ciężarowych, kreatywnych, uczciwych, umiejących planować pracę. CV proszę wysyłać e-mail. Dziękuje

Prezentacja firmy

Pomoc w dochodzeniu roszczeń z tytułu wypadków komunikacyjnych, pomoc w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
10 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców