Kierowca kat. C+E

MONTICO AB

Szwecja, Örebro, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasz szwedzki kient poszukuje kierowców kat. CE do przewozu ładunków na terenie Szwecji.

Początkowo praca w okresie letnim lipiec i sierpień 2020 - z ewentualną możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników.

Podstawa wynagrodzenia to około 62 złotych/godzinę, plus dodatki zmianowe (do 88 zł).

Szwedzka umowa o pracę

Wymagania

  • Prawo jazdy CE
  • Komunikatywny angielski potrzebny w kontakcie z kilentami
  • Wymagane uprawnienia kierowcy zawodowego

Prezentacja firmy

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 miesiące (lipiec-sierpień 2020)
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
62PLN - 87PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive