Opis stanowiska pracy

Human Pro Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu KRAZ 3502).
Dla naszego niemieckiego Klienta, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca kat. C+E
Miejsce pracy: Stuttgart

Opis stanowiska:
transport międzyzakładowy (krótkie trasy);

Wymagania

doświadczenie na ww. stanowisku pracy – co najmniej 1 rok;
komunikatywna znajomość j. niemieckiego - wymóg konieczny;
prawo jazdy kat. C+E
wysoka motywacja do pracy;
sumienność i rzetelność;

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
atrakcyjne wynagrodzenie;
możliwość bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy;
wsparcie w całym procesie rekrutacji (aż do momentu zatrudnienia).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą doradztwa personalnego i Agencją Pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców