Opis stanowiska pracy

Firma Gerpol-Office Spółka z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko :
Kierowca kat. C+E.
Miejsce pracy : Niemcy – okolice Berlina.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie pojazdu (ciągnik + naczepa) na trasie wytyczonej przez dyspozytora
transportu, z zachowaniem zgodnych z przepisami przerw i postojów,
- załadunek i rozładunek.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E,
- aktualna elektroniczna karta kierowcy,
- minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym mile widziana,
- odpowiedzialność, rzetelność, sumienność oraz lojalność.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie / stawki niemieckie,
- zakwaterowanie na terenie Niemiec,
- system pracy: do indywidualnego uzgodnienia.

Osoby zainteresowane, spełniające przedstawione wymagania proszę o przesłanie aplikacji.

Na CV proszę o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Rynek europejski oferuje polskim i niemieckim przedsiębiorcom jak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive