Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Polska – Włochy

Opis stanowiska:
• praca kierowcy kat C+E
• transport produktów głównie spożywczych w chłodniach
• załadunek i rozładunek pojazdów

Oferujemy:
• pracę w systemie 2/2 (2 tygodnie pracy 2 tygodnie wolnego)
• stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu i umowę o pracę
• dodatek na paliwo
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Wymagania:
• znajomość języka włoskiego w stopniu komunikatywnym
• prawo jazdy C+E z wpisem 95
• aktualna karta kierowcy
• mile widziane osoby z doświadczeniem na cysternach
• chęć do pracy za granicą, w systemie 2/2
• samodzielność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców