Kierowca kat. C+E

BERTANI POLAND

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + nadgodziny+ premie w zależności od osiągnięć od 4.000 do 4.500 zł / netto miesięcznie
  • delegacje z ryczałtem 46 € dziennie zagranicą i 80 zł dziennie w Polsce
  • profesjonalne 2 tyg. szkolenie w ramach pracy w głównej siedzibie firmy we Włoszech lub jazda w podwójnej obsadzie
  • pracę w Europie Zachodniej i Środkowej ( Polska, Włochy, Niemcy, Belgia, Francja, Holandia, Szwajcaria, Austria, Czechy)
  • stałe trasy oparte na kontraktach
  • pracę w profesjonalnym zespole logistycznym
  • zjazdy do kraju co 2/3 tygodnie
  • pakiet socjalny
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • świadectwo kwalifikacji
  • zaświadczenie o niekaralności.
  • karta kierowcy
  • aktualne orzeczenie lekarskie i psycholgiczne

Prezentacja firmy

Bertani Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Bieruniu jest międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
33 miesiące
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
2000,00 zł netto
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka, Praca Inne