Marathon International Sp. z o.o. Sp. k.
MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.
Aktualnie poszukujemy zaangażowanego pracownika na stanowisko:

Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: Poznań, Zagranica (Zachodnia i Południowa UE)

Opis stanowiska:

  • praca w systemie export - import,
  • praca wykonywana w załogach jednoosobowych,
  • praca w charakterze kierowcy kat. C+E na terenie Europy - Zachodniej i Południowej.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w zdrowej atmosferze i na jasno określonych zasadach,
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń do 6500 zł netto,
  • nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor (lodówka, klimatyzacja, duża kabina),
  • gwarantujemy minimum 2 weekendy w miesiącu w domu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • ważnego prawa jazdy kategorii C+E,
  • ważnych badań lekarskich oraz psychotechnicznych,
  • ważnego zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy,
  • ważnego świadectwa o niekaralności (nie starsze niż 3 miesiące),
  • minimum pół roku doświadczenia w transporcie międzynarodowym,
  • rzetelnego wykonywania poleceń służbowych oraz poważnego podejścia do pracy w naszej firmie,
  • dbałości o powierzony tabor.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.