Kierowca kat C+E w transporcie międzynarodowym

JAGARO G.J.A.R. Kocot Sp. J.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kierowcę C+E na trasach międzynarodowych:
Stawki od 6700 na rękę / miesiąc

Charakterystyka pracy:
-trasy 3 na 1 w Europie Zachodniej, bądź 2 tygodnie w trasie + 2 tygodnie ze zjazdami na weekend w miesiącu
-nie płacimy od kilometra
-powyżej normy kilometrowej na miesiąc dodatkowa premia
-stawka 6 700 PLN na rękę / miesiąc
-ciągnik duża kabina w automacie + naczepa firanka
-zatrudnienie w charakterze umowy o pracę
-baza znajduje się w Piekarach Śląskich (blisko Bytomia)

Wymagamy:
-kultury osobistej, solidności
-wszystkich aktualnych dokumentów, zaświadczenia o niekaralności
-znajomości przepisów z zakresu czasu pracy
-minimum 2 lat doświadczenia
-mile widziana komunikatywność w języku angielskim bądź niemieckim, choć nie jest wymagana

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem drogowym międzynarodowym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
6 500PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców