KIEROWCA - KAT C+E - trasy międzynarodowe, weekendy w domu

Droma s.c.

Gliwice, śląskie

Droma s.c.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych.
Od ponad 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność - dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych
na rozwój osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

KIEROWCA KATEGORII C+E - wynagrodzenie 6000 zł netto

Oferujemy jeden wyjazd w tygodniu (WEEKENDY WOLNE), praca w podwójnej obsadzie

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • karta kierowcy
  • uczciwość
  • dyspozycyjność
  • zdyscyplinowanie
  • sumienność
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • dostarczanie i rozładunek dla klienta firmy
  • jazda według wcześniej wyznaczonej trasy
  •  wcześniejsze informowanie klienta o planowanym czasie przyjazdu
  • dbałość o powierzoną dokumentację

Zapewniamy:

  • jeden wyjazd tygodniowo (wyjazdy 4-5 dniowe)
  • nowe samochody marki DAF
  • niezbędny sprzęt (nawigacja, telefon, karta paliwowa)
  • wynagrodzenie ok 6000 zł netto

Proszę o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.