Kierowca kat. C+E- praca w Belgii

Klaver Sp.z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko: Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: BELGIA

Opis stanowiska:

- przewożenie towarów, ładunków zgodnie z zaleceniami Pracodawcy

- dbałość o powierzone narzędzia pracy oraz wszelkie inne obowiązki związane z pracą kierowcy

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako kierowca kat C+E

- prawo jazdy kat C+E, aktualny kod 95

- punktualność

- gotowość do pracy w elastycznym czasie pracy

- znajomość języka angielskiego- poziom średni

- gotowość do pracy na dalekich trasach

Oferujemy:

- atrakcyjną stawka godzinowa,

- extra płatne godziny nocne,

- zakwaterowanie,

- zwrot kosztów dojazdu do pracy,

- ubezpieczenie,

- legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich,

- możliwość pracy na stałe,

- dodatki: na dziecko, urlopowe, wakacyjne.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

Jesteśmy Pośrednictwem Pracy za granicą z siedzibą w Częstochowie. <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne