Kierowca kat. C+E (C) do pracy w Niemczech

ARKPOL Moving and Relocations

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa mieszcząca sie w podwarszawskim Raszynie poszukuje kierowców na solówki lub zestawy w transporcie międzynarodowym w przeprowadzkach.

Do obowiązków kierowcy należy załadunek i rozładunek auta. Praca głównie w Niemczech. Dziennie jazda do 100 km.

Dla najlepszych możliwość podjęcia stałej współpracy!

Zapewniamy:

  • szkolenia dla wyjeżdżających
  • zakwaterowanie w mieszkaniach wynajętych za pośrednictwem lokalnych agencji nieruchomości
  • minimalną stawkę dzienną 90 Euro (kat. C), 100 Euro (kat C+E)
  • kontrakty 2-3 miesięczne
  • referencje

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E lub C
  • min. rocznego doświadczenia
  • mile widziana znajomość podstaw języka angielskiego lub niemieckiego

Prezentacja firmy

Firma Arkpol powstała w 1994 r. jako przedsiębiorstwo wielobranżowe. <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2-3 miesiące
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 500PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne