Kierowca kat. C+E (ADR) - Benelux

Samat Polska Sp. z o.o.

kraje Beneluxu, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie podejmiemy współpracę

z KIEROWCAMI kat. C+E (ADR)

do przewozu dwutlenku węgla w krajach Europy Zachodniej.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie,
• atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
• nowoczesne, wysokiej jakości auta wyposażone w systemy bezpieczeństwa,
• trasy w pojedynczej obsadzie na terenie Europy Zachodniej,
• szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę,
• zakwaterowanie,
• transport do miejsca pracy.

Wymagania

Oczekiwania:
• prawo jazdy kat. C+E,
• udokumentowany min. 1 rok prowadzenia pojazdów o DMC 40 TON,
• znajomość j. angielskiego, j. niemieckiego, bądź j. francuskiego
• świadectwo kwalifikacji zawodowej,
• aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne,
• karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
• ukończony kurs ADR
• ukończony kurs TDT będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Samat Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą specjalizującą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców