Opis stanowiska pracy

Prowadzenie samochodu ciężarowego, rozładunek u klienta, kontrola temperatury chłodni.

Oferujemy:

  • umowa o pracę - docelowo na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie: 7.800 - 10.500 netto
  • możliwe systemy pracy:
  1.  system 2/1: dwa tygodnie pracy, 6 dni w domu,
  2.  system ciągły dwa tygodnie pracy, 66 godzin w domu, jeden kierowca na swoim aucie,
  • wypłacanie dodatków do wynagrodzenia minimalnego za pracę w krajach UE, zgodnie z taryfikatorem tych krajów,
  • dofinansowanie do wypoczynku, zdarzeń losowych z funduszu socjalnego,
  • flota nowych samochodów marki MERCEDES,
  • wysokie, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • bieżące szkolenia z zakresu zmian odnośnie przepisów dot. czasów prowadzenia pojazdów,
  • stałe wsparcie działu technicznego w sytuacji problemów technicznych z samochodem lub naczepą,
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazna atmosfera,
  • po okresie adaptacji praca w pojedynczej obsadzie w wybranym samodzielnie systemie pracy.

Okres adaptacji:

  • praca w podwójnej obsadzie celem nabycia umiejętności do kierowania pojazdem,
  • pełne wsparcie działu spedycji w czasie nauki procedur logistycznych obowiązujących w przedsiębiorstwie.

 Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C+CE,
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe,
  • Karta kierowcy, badania psychologiczne i lekarskie,
  • Kurs przewozu rzeczy,

Prezentacja firmy

TEVEX LOGISTICS SP Z O.O. to nowoczesna firma, wychodząca naprzec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 700PLN - 4 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
DIETY 53 EURO
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców