Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 39/LKW/DE/16

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta w Sachsen (wschodnie Niemcy) kandydatów na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C

Zakres prac:

- prowadzenie samochodów ciężarowych od 7,5 t do 40 t

- załadunek pojazdu

- dostarczanie towarów do magazynu klienta

Oferujemy:

- wynagrodzenie od 1500€ - 1600€ netto miesięcznie w zależności od tras

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

- umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi

- możliwość nadgodzin

Wymagania

- aktualne prawo jazdy kat. C
- elektroniczna karta kierowcy
- znajomość niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym (A2/B1)
- brak nałogów i wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne