Opis stanowiska pracy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu należącą do Grupy Spółek Marcotran mającej ponad 30-letnie doświadczenie w branży logistycznej na rynku europejskim. Grupa Marcotran jest jednym z największych przewoźników w Europie, jej tabor stanowi flota licząca ponad 850 nowoczesnych pojazdów.

Firma Marcotran Polska poszukuje pracownika na stanowisko kierowcy z kat. C na trasach krajowych. Kierowca będzie odpowiedzialny za transport i dostawę towaru do sklepu.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w transporcie
  • prawo jazdy kat. C
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • stabilną pracę w firmie o ustalonych standardach
  • dogodny system rozliczeń, karty flotowe
  • wyjazdy w każdą środę, czwartek i niedzielę/ 3 regularne wyjazdy tygodniowo

Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L 119, s. 1) – dalej RODO − informujemy, że:

  1. Administratorem danych osobowych podanych w odpowiedzi na ofertę oraz w dokumentach rekrutacyjnych jest Marcotran Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Pyskowicach, posiadająca adres: ul. Poznańska 9, 44-120 Pyskowice, Polska, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem: 0000364705, NIP: 9691579265 (dalej: „Administrator”).
  2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - procesach rekrutacyjnych organizowanych w przyszłości.
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych.
  4. Przetwarzanie podanych danych osobowych w procesie rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Dane mogą być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora).
  5. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  6. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  7. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesach rekrutacyjnych organizowanych w przyszłości, dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przez okres 5 lat liczonych od daty cofnięcia zgody na przetwarzanie danych możemy przechowywać dane w ograniczonym zakresie w celach archiwizacyjnych oraz dla wykazania zgodnego z RODO przetwarzania tych danych, chyba że Administrator w oparciu o inne podstawy prawne będzie miał obowiązek Państwa dane przetwarzać przez inny okres.
  9. Dane osobowe mogą zostać przekazywane innym odbiorcom tj. firmom prowadzącym na nasze zlecenie procesy rekrutacyjne.
  10. Z Administratorem mogą się Państwo skontaktować drogą elektroniczną poprzez adres e-mail IOD@marcotran.pl

Prezentacja firmy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Praca fizyczna