Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Realizacja dostawy wody i innych produktów do obsługiwanych klientów;
  • Instalacja oraz konserwacja urządzeń dozujących wodę;
  • Bezpośredni kontakt i utrzymanie relacji z klientami;
  • Obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

Wymagania:

  • Aktywne prawo jazdy kat. B oraz C poparte praktyką w prowadzeniu samochodów ciężarowych powyżej 3,5 t;
  • Posiadanie karty kierowcy oraz ukończonego kursu na przewóz rzeczy;
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera;
  • Umiejętność pracy i obsługi klientów;
  • Bardzo dobra znajomość topografii miasta.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców