Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą branży utylizacyjnej, funkcjonującą w Polsce od ponad 30 lat. Zatrudniamy ponad 170 kierowców oraz dysponujemy taborem ponad 165 samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w transporcie ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C oraz C+E

Opis stanowiska:

Praca na terenie Polski, w transporcie krajowym, w podwójnej i pojedynczej obsadzie.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • system pracy: wyjazdy jedno lub dwudniowe po terenie kraju
  • miejsca parkingowe na czas wyjazdów w siedzibie firmy
  • wyjazdy do pracy z miejscowości Śmiłowo
  • szkolenia z ECO-Drivingu
  • pozostałe szkolenia stanowiskowe

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy C lub C+ E,
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego na przewóz rzeczy,
  • oświadczenie o niekaralności,
  • badania psychologiczne i zaświadczenie lekarskie,
  • karta kierowcy
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy powyżej 12 ton,

Prezentacja firmy

Zakład Rolniczo – Przemysłowy „FARMUTIL HS” S.A. należy do Grupy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka, Praca Inne