KIEROWCA KAT.C NIEMCY! Wysokie zarobki, Premie, Mieszkanie! Kierowca śmieciarki.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Lemgo, Bielefeld, Gutersloh, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz pracować na stałej niemieckiej umowie z wysoką stawką - ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Marzą ci się określone godziny pracy, a potem zasłużony wypoczynek w jednoosobowym pokoju, który w całości opłaci pracodawca - Aplikuj !

Obowiązki kierowcy kat. C:

  • prowadzenie auta ciężarowewgo: śmieciarki,
  • jazda wokół komina

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C z kodem 95,
  • aktualna karta kierowcy,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.

  2. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po trzech przepracowanych miesiącach.

  3. Możliwość wypracowania nadgodzin płatnych +25% podstawowej stawki.

  4. Komfortowe jednoosobowe pokoje opłacone przez pracodawcę.

  5. Do 500 € za polecenie pracownika.

  6. Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.

  7. Pracę z nowoczesną flotą samochodów.

  8. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  9. Płatne urlopy i premie świąteczne.

  10. Możliwość wypłacania zaliczek.

  11. Opiekę polskiego konsultanta oraz kompletną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowanie, uzyskanie korzystnej klasy podatkowej czy Kindergeld).

... oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Wyślij CV na mail, aplikuj poprzez portal lub zadzwoń do nas!

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Wymagania

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców