KIEROWCA KAT.C (NIEMCY) – niemiecka umowa + zakwaterowanie, praca na śmieciarce

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy, Lemgo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C

miejsce pracy: Niemcy, Lemgo

Obowiązki kierowcy kat. C:

- prowadzenie auta ciężarowego: śmieciarki,

- jazda wokół komina

Wymagania

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C z kodem 95,

- aktualna karta kierowcy,

- komunikatywna znajomość języka NIEMIECKIEGO lub ANGIELSKIEGO

Oferujemy:

1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.

2. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po trzech przepracowanych miesiącach.

3. Możliwość wypracowania nadgodzin płatnych +25% podstawowej stawki.

4. Komfortowe jednoosobowe pokoje opłacone przez pracodawcę.

5. Do 500 € za polecenie pracownika.

6. Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.

7. Pracę z nowoczesną flotą samochodów.

8. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

9. Płatne urlopy i premie świąteczne.

10. Możliwość wypłacania zaliczek.

11. Opiekę polskiego konsultanta oraz kompletną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowanie, uzyskanie korzystnej klasy podatkowej czy Kindergeld).

... oraz wiele więcej.

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze?

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców