KIEROWCA KAT.C (NIEMCY) – Kierowca śmieciarki. Umowa niemiecka + Mieszkanie + Diety!

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników zna terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C

miejsce pracy: Niemcy, Lemgo

Obowiązki kierowcy kat. C:

* prowadzenie auta ciężarowego: śmieciarki,

* jazda wokół komina

Wymagania

Wymagania

* prawo jazdy kat. C z kodem 95,

* aktualna karta kierowcy,

* komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny).

Oferujemy:

1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.

2. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po trzech przepracowanych miesiącach.

3. Możliwość wypracowania nadgodzin płatnych +25% podstawowej stawki.

4. Komfortowe jednoosobowe pokoje opłacone przez pracodawcę.

5. Do 500 € za polecenie pracownika.

6. Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.

7. Pracę z nowoczesną flotą samochodów.

8. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

9. Płatne urlopy i premie świąteczne.

10. Możliwość wypłacania zaliczek.

11. Opiekę polskiego konsultanta oraz kompletną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowanie, uzyskanie korzystnej klasy podatkowej czy Kindergeld).

... oraz wiele więcej.

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze?

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców