Kierowca kat. C + E z podstawą ADR (wysokie zarobki)

Duhabex Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy kierowców kat. C+E oraz z podstawowym ADR

Co możemy Ci zaproponować:

  • umowę o pracę wiodącej i stabilnej firmie transportowej w Polsce, Niemczech oraz Holandii
  • praca w systemie zmianowym 4/1
  • atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe płatności do 5 dni całość na wskazanym koncie bankowym.
  • najnowocześniejszy tabor Euro 6 Mercedes Volvo MAN, z pełnymi systemami bezpieczeństwa
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • bezpłatny dojazd do miejsca pracy
  • podstawa 2200 zł brutto
  • dieta w wysokości od 55 Euro + premie
  • premie roczne do 5000 zł*
  • pensja roczna nawet do 107000 zł* netto !!

PENSJA ZA TYDZIEŃ PRACY 2000zł* ! ! ! ! !

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w przewozach międzynarodowych
  • prawa jazdy kategorii C+E
  • ukończenia podstawowego kursu ADR
  • podstawowej znajomości j. niemieckiego lub angielskiego
  • cyfrowej karty kierowcy

Dowiedz się więcej:

  • główne kierunki twoich tras: Benelux, Niemcy
  • możesz liczyć na szybki kontakt i rozmowę kwalifikacyjną, w każdą środę godz. 10.00

*pensja całkowita zależna jest od umiejętności kierowcy oraz stażu pracy w firmie Duhabex.

Prezentacja firmy

Firma Duhabex, to dziś jedna z najszybciej rozwijających się firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka