KIEROWCA KAT C + E i C- TRANSPORT Międzynarodowy i Krajowy

AGRO-TRANS

Ciechanów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma AGRO-TRANS województwo mazowieckie w związku z poszerzeniem współpracy z krajami nadbałtyckimi zatrudni kierowców kat. C+E, a także kat. C w transporcie krajowym- "solówka"

Wymagamy:

  • prawa jazdy kat C + E lub kat. C
  • aktualne dokumenty kierowcy zawodowego (badania lekarskie, psychologiczne i świadectwo kwalifikacji zawodowej, karta kierowcy),
  • doświadczenie na stanowisku kierowcy,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • trasy na terenie krajów nadbałtyckich: Litwa, Łotwa, Estonia,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

 Kontakt: zlecenia@agro-trans.org, telefon: 519424040

W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AGRO-TRANS Beata Urbańska , Nasierowo Górne 12, 06-420 Gołymin-Ośrodek

2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.

3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także potencjalnym pracodawcom-użytkownikom oraz kontrahentom Administratora, do których może Pani/Pan być delegowana/y.

5) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora. Ponadto, w uzasadnionych przypadkach przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Prezentacja firmy

AGRO-TRANS

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne