Kierowca kat. C - Dostawca

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierowca Kategorii C

Opis stanowiska:

- prowadzenie samochodu powyżej 3,5t głównie w warunkach miesjkich

- dostarczanie zamówień do klienta oraz rozładunek towaru (butle z wodą)

- obsługa klientów firmy w zakresie dostarczania dodatkowych towarów (kawa, herbata itd.)

- współpraca w zespole w zakresie realizacji założonych celów

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C

- uprawnienia na przewóz rzeczy oraz Karta Kierowcy

- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta lub sprzedażą

- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- wynagrodzenie 3500 zł brutto na okresie próbnym

- służbowy telefon, samochód, hand held

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.