Kierowca kat. C-dostawca

OTTO Work Force

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Olsztyn

OTTO Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: TM/KIER/OL/06/16
Miejsce pracy: Olsztyn
Wymagania:
- prawo jazdy kat. C
- uprawnienia na przewóz rzeczy
- karta kierowcy
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Obowiązki:
- prowadzenie samochodu powyżej 3,5t głównie w warunkach miejskich
- dostarczanie towaru do klientów
Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę w renomowanej firmie
- możliwość dłuższej współpracy
- telefon służbowy, samochód, handheld
opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.