Kierowca kat B,C,E - Magazynier Łódź

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Magazynowy - Łódź-Dąbrowa

Kierowca Kat. B C E- Magazynier- Łódź- Dąbrowa

Zadania
Rozładunek oraz załadunek

Wymagania

Prawo jazdy kat B,C,E
Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Pakiet benefitów w ramach programu lojalnościowego

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie do ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie aczkolwiek podanie tych danych jest niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: