Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Załadunek, rozładunek towaru
  • Odbiór towaru
  • Rozwożenie towaru na terenie kraju

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca samochodu dostawczego / busa
  • Mile widziane uprawnienia UDT do prowadzenia wózków jezdniowych podnośnikowych – II WJO.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Pakiet socjalny (Karta MultiSport, Ubezpieczenie grupowe).

Forma kontaktu: CV lub telefon

Tel. 539 935 288

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka