Kierowca kat.B

Wogel

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się transportem osób, w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową floty, zatrudni

KIEROWCÓW z kat B.

Jeśli posiadasz doświadczenie w prowadzeniu samochodu i lubisz nim jeździć, a przy tym chcesz aby to co robisz przynosiło Ci dochód to ta praca jest dla Ciebie.

W pracy będziesz odpowiedzialny za komfortowe i bezpieczne przejazdy oraz za nienaganny wygląd samochodu. Twoja praca to 5-6 dni w tygodniu.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą i spełniasz nasze wymagania, prześlij nam swoje CV (zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych)

Wymagania

 Nasze oczekiwania:

* prawo jazdy kat.B od min. 2 lat.

* niekaralność

* zaświadczenie o ilości punktów karnych

* komunikatywność

* umiejętność posługiwania się smartfonem

Prezentacja firmy

Wogel specjalizuje się w transporcie osób przy wykorzystaniu wyso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców