Opis stanowiska pracy

- Załadunek i rozładunek towaru z rozwozem do Klientów
- Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 8 - 16
- Codzienne wyjazdy i przyjazdy do bazy
- Stabilna praca w oparciu o umowę o pracę
- Współpraca z magazynem
- Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z dostawami

Wymagania

- Prawo jazdy kat.B
- Minimum 1-letnie udokumentowane doswiadczenie w pracy jako kierowca
- Rzetelny stosunek do wykonywanych obowiązków
- Dbałosć o powierzony sprzęt
- Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- Zaangażowanie i

Prezentacja firmy

Partner XXI - Respol Sp. z o.o. zajmuje się zaopatrywaniem firm i instyt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców