Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko KIEROWCA KAT B z woj. śląskiego ( siedziba firmy znajduje się pomiędzy Tarnowskimi Górami a Gliwicami).

Trasy międzynarodowe głównie po krajach Europy zachodniej samochodem marki Renault master z tzw. kurnikiem.

Praca w systemie:

3/1 (3 tyg. w trasie, 1 tydz. wolne)

1/2dni (tydzień w trasie, 2 dni wolne)

Oferujemy:

terminowe wynagrodzenie (210zł - 230zł na dzień)

umowa o pracę

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

FRIGO EXPRESS S.C.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Praca fizyczna