Opis stanowiska pracy

Firma z 10 letnim doświadczeniem poszukuje pracownika na stanowisko KIEROWCA KAT B. w transporcie międzynarodowym (głownie kraje Europy zachodniej).

  • Praca w systemie 3/1 (3 tyg. w trasie, 1 tydz. wolne)
  • Posiadamy roczne, w pełni wyposażone samochody marki Renault master z tzw. kurnikiem na dachu.
  • Oferujemy terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (210zł – 230zł za dzień).

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny 512 040 929.

Prezentacja firmy

FRIGO EXPRESS S.C.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca fizyczna