Opis stanowiska pracy

ARMATYS TRAVEL POLSKA - Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem obsługującą grupy oraz firmy turystyczne pod względem transportów na terenie całej Polski. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

                                      Kierowca kat. B,

                            (praca na terenie Polski / Kraków)

Co możemy Ci zaproponować:

  • pracę u uczciwego i sprawdzonego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe płatności
  • szkolenie przygotowujące
  • elastyczny czas pracy

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • prawa jazdy kategorii B minimum dwa lata
  • Ukończone 25 lat
  • język angielski na poziomie zaawansowanym
  • Zamieszkanie w okolicach STAREGO MIASTA LUB DZIELNICY WIECZYSTA
  • znajomość topografii miasta Kraków
  • rzetelności i uczciwości
  • punktualności

Dodatkowo mile widziane:

  • Badania psychotechniczne z orzeczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do pracy na stanowisku kierowca
  • komunikatywna znajomość innego języka obcego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim."

Prezentacja firmy

ARMATYS TRAVEL POLSKA - Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka