Kierowca kat. B

Faher

Gliwice, śląskie

Faher

Miejsce pracy: Gliwice

Firma produkcyjna poszukuje kierowcy z kategorią B do transportu swoich produktów po UE.

Oferujemy minimum 4 wyjazdy miesięcznie ( 1 lub 2 wyjazdy w tygodniu ).

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym (samochody typu BUS),
  • uczciwość,
  • dyspozycyjność,
  • zdyscyplinowanie,
  • sumienność,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – obowiązkowy kontakt z klientem (inne języki mile widziane).

Obowiązki:

  • dostarczanie i wypakowywanie towarów dbając o powierzony ładunek,
  • jazda według wcześniej wyznaczonej trasy (około 20-40 klientów na wyjazd),
  • dbanie o stan techniczny samochodu,
  • wcześniejsze informowanie klienta o planowanym czasie przyjazdu,
  • odbiór towaru od dostawców wraz z załadunkiem,
  • dostarczenie do firmy dokumentacji z wykonanych transportów.

Zapewniamy:

  • samochody Mercedes Benz Sprinter ,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędny sprzęt (nawigacja, telefon, karta paliwowa).